HOSTESSY, ANIMATORZY, KONFERANSJERZY

Nasza długotrwała obecność na rynku zaowocowała bogatą bazą sprawdzonych i doświadczonych osób pracujących w roli hostessy, hosta a także modelek i modeli. Oferujemy Państwu wynajem osób, które poza rozdawaniem ulotek reklamowych czy witaniem gości zajmą się aktywną promocją produktu, wydarzenia czy też usługi. Współpracujące z nami hostessy wyróżnia miła aparycja i wysoka kultura osobista. Mamy również bogate portfolio hostess ze znajomością języków obcych, które mogą okazać się nieocenione przy obsłudze np. targów czy międzynarodowych konferencji. 

Opieka nad dziećmi w czasie eventów familijnych to niezwykle istotna kwestia dlatego obsługę stanowisk z np. malowaniem buziek, skręcaniem balonów czy też zabawami pozostawiamy zawsze wyłącznie wykwalifikowanemu personelowi. Nasi animatorzy z uśmiechem i zaangażowaniem wprowadzą dzieci w magiczny świat animacji. 

Każde ważne wydarzenie potrzebuje prowadzącego. Event to żywy organizm, zmienia się w trakcie i zaskakuje. Zadaniem konferansjera jest nie tylko wzbudzenie zainteresowania u publiczności i przeprowadzenie jej przez kolejne punkty harmonogramu ale i umiejętne zatuszowanie ewentualnych „wpadek”, które mogą pojawić się w trakcie. Nasi konferansjerzy doskonale o tym wiedzą. Ich doświadczenie oraz odpowiednie cechy charakteru konieczne do wykonywania tego zawodu gwarantują sukces każdego powierzonego im wydarzenia. Potwierdza to grono zadowolonych Klientów.

W naszej ofercie mamy również osoby zajmujące się techniką estradową, zabezpieczeniem medycznym oraz ochroną wydarzeń.